Rower trekkingowy Kross Trans Pacific Men

Idealny rower dla niedzielnego rowerzysty to taki, który sprawdzi się zarówno na długie weekendowe wycieczki jak i oczywiście do krótkich dystansów w mieście. Czyli dojazd do pracy, na pocztę czy do sklepu po drobne zakupy. I dlatego warto dowiedzieć się wszystkiego o tym co przygotowała dla Was firma Kross, a dokładniej bliżej sprawdzić rower trekkingowy Trans Pacific Men Kross.

Tym razem od renomowanego polskiego producenta rowerów otrzymujemy sprzęt wyposażony w 21 biegów czyli tradycyjnie, wystarczająco na różnego rodzaju dystanse, zróżnicowanie terenowe. To jednak nie wszystko, bo uwagę i podziw wzbudzają koła, zastosowano tutaj wielkość 28 cali. Nawet niedoświadczony rowerzysta dzięki takim rozmiarom uzyskuje naprawdę ogromną pomoc przy trudnych przeprawach rowerowych.

Sprawdź inne rowery Kross

A skoro mowa o bardziej amatorskim poruszaniu się, niż szaleństwach na leśnych duktach, to należy pochwalić w tym modelu również osprzęt. Jest bagażnik, oświetlenie, błotniki nie pozwolą nadmiernie się ubrudzić. Konstrukcja pozwala również na proste i szybkie montowanie choćby sakwy rowerowej.

Dobra jakość, dobra cena, to cechuje rower trekkingowy Trans Pacific Men Kross.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *