Rower trekkingowy Kross Trans Pacific Men

Idealny rower dla niedzielnego rowerzysty to taki, który sprawdzi się zarówno na długie weekendowe wycieczki jak i oczywiście do krótkich dystansów w mieście. Czyli dojazd do pracy, na pocztę czy do sklepu po drobne zakupy. I dlatego warto dowiedzieć się wszystkiego o tym co przygotowała dla Was firma Kross, a dokładniej bliżej sprawdzić rower trekkingowy Trans Pacific Men Kross.

Tym razem od renomowanego polskiego producenta rowerów otrzymujemy sprzęt wyposażony w 21 biegów czyli tradycyjnie, wystarczająco na różnego rodzaju dystanse, zróżnicowanie terenowe. To jednak nie wszystko, bo uwagę i podziw wzbudzają koła, zastosowano tutaj wielkość 28 cali. Nawet niedoświadczony rowerzysta dzięki takim rozmiarom uzyskuje naprawdę ogromną pomoc przy trudnych przeprawach rowerowych.

Sprawdź inne rowery Kross

A skoro mowa o bardziej amatorskim poruszaniu się, niż szaleństwach na leśnych duktach, to należy pochwalić w tym modelu również osprzęt. Jest bagażnik, oświetlenie, błotniki nie pozwolą nadmiernie się ubrudzić. Konstrukcja pozwala również na proste i szybkie montowanie choćby sakwy rowerowej.

Dobra jakość, dobra cena, to cechuje rower trekkingowy Trans Pacific Men Kross.

Spread the love

1 Comment

  1. Sitab 12 maja 2021 at 16:49

    Hej, dzięki za wpis! Polecicie jakiś tańszy rower trekkingowy? Na świecie nareszcie się uspokaja, więc mam nadzieję na rozpoczęcie mojej rowerowej przygody 🙂 Pozdrawiam!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *