Rower miejski Kross Le Grand Pave 1

Idealny rower damski do miasta, idealny rower dla wszystkich pań, które pragną w tygodniu przemieszczać się komfortowo na trasie dom-praca-dom. A po godzinach pracy, w weekendy wybrać się na spotkanie ze znajomymi na mieście. Rower miejski Kross Le Grand Pave 1 to ideał z wielu względów.

Jego konstrukcja, zarówno materiały jak i projekt to wszystko co najlepsze. Mamy tutaj do czynienia z aluminiową ramą, do tego stalowy widelec i piasty aluminiowe gwarantują długi żywot roweru miejskiego od firmy Kross. Najlepszej jakości hamulce, zarówno przedni jak i tylni to nic innego jak gwarancja bezpieczeństwa w trakcie nieplanowanego hamowania. Opony 26 cali idealnie nadają się do jazdy miejskiej, a wygodne siodełko nie sprawi, że ktokolwiek po podróży będzie narzekał na bóle. Całościowo rower prezentuje się niezwykle estetycznie, a do tego oczywiście jest w przepięknym kolorze fuksji.

Można jednoznacznie stwierdzić, że jeżeli mowa o znakomitych, profesjonalnych rowerach miejskich, to nic tak dobrego w tej cenie nie znajdziemy w sklepach rowerowych.

Spread the love

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *